אתר אישי לחברי איגוד הרדיולוגים בישראל

דפי בית אישייםחברים יקרים,

במסגרת מאמצי האיגוד להעניק לחברים ערך מוסף, הטבות ויתרונות, ולחזק הקשר שלנו עם הקהל הרחב, אנו שמחים להודיע שבמסגרת שיתוף הפעולה עם e-Med, מפעילת האתר שלנו, יוכל כל חבר להנות מאתר בית אישי משלו.
דף הבית הוכן על בסיס טופס הפרטים והרישום באיגוד, ניתן לערוך ולהשלים אותו באופן עצמאי. כתובת האתר היא http://d-r.co.il

באתר החברה נציג קישור שיפנה לאתר דפי הבית של החברים. דפי הבית האישיים שלכם זמינים לחיפושים בגוגל. בנוסף, לכל דף בית אישי כתובת ייחודית עם השם שלכם.

שירות זה ניתן לכל החברים המעוניינים ללא תשלום, כהטבה לחברי האיגוד הזכאים בלבד. בכדי לממן את ההשקעה הגדולה הכרוכה בהקמת אתרי הבית הללו אי-מד תאפשר פרסומות (על אחריות המפרסמים ומבלי שיהיה לפירסומים אלה זיקה כל שהיא או אחריות מצדכם) במקומות המיועדים לפירסום באתרי הבית.

בהמשך, חברים שיהיו מעוניינים לשדרג את אתר הבית שלהם ולכלול אופציות נוספות כמו ניהול בלוגים, פורום שאלות/תשובות ועוד – יוכלו לבצע זאת ישירות מול אי-מד, בתשלום נוסף. חברים שיהיו מעוניינים לבדוק את אופציית השידרוג יוכלו להפעיל השדרוג לתקופת ניסיון של 3 חודשים ללא עלות נוספת.

אנו מאמינים ששירות זה, שלו חשיבות רבה מאוד בעידן התקשורתי החדש שבו אנו נמצאים, יביא תועלת רבה לחברי החברה ולקידומם האישי והמקצועי. החברה כמובן תוודא שהמידע המוצג בדפי הבית עומד בקריטריונים של הקוד האתי הנוגע לפירסום אנשי מקצוע.

חברים שאינם מעוניינים בדף בית – אנא הודיעו לנו בכדי שנדאג לכך שדף הבית שלכם לא יהיה זמין ברשת.

בברכה
ועד האיגוד