פניה לציבור הרדיולוגים בישראל

16.12.2007

נכבדי שלום,

כנס האיגוד הרדיולוגי האחרון באילת השנה התאפיין בעליה בולטת ומבורכת במעורבות הרדיולוגים בישראל בפעילות האיגוד. הדבר התבטא במספר העבודות שנשלחו לכנס, מספר המשתתפים בכנס, ובמספר חסר תקדים של מועמדים לבחירות לועד האיגוד. תקוותנו שמעורבות ברוכה זו יחד עם היכנסו לתפקיד של ועד חדש מסמנת עידן חדש של עליה בפעילות היזומה של ועד האיגוד, ושיתוף פעולה גובר בין כל חברי קהילת הרדיולוגים הן בבתי החולים והן בין רדיולוגים העובדים בקהילה.

למזלנו האינטרנט והדואר האלקטרוני כיום הינן כלים מצוינים כדי לשפר את הקשר והתקשורת בין כולנו. לכן, לפני כשנתיים חנכנו את אתר האינטרנט של האיגוד, ואט אט הוא תופס תאוצה במספר הכניסות אליו ובשימוש הנעשה בו.

האתר מכיל כיום סיכומים של שלושת הכנסים האחרונים, כולל הרצאות מוקלטות עם שקופיות ובליווי סרטים מלאים מההרצאות האורחים האיכותיות להן זכינו בכנס השנה. האיגוד השקיע בנושא מאמץ וכסף רב ותקוותנו שרדיולוגים רבים (ובמיוחד מתמחים) ייהנו מתוכן המצגות.

האתר כולל גם הודעות שוטפות על פעילויות של האיגוד, הועד, והחוגים השונים, כמו גם הודעות על כנסים שונים בארץ ובחו"ל.

ברצוני לעודד שליחת מקרים מעניינים המוצגים בישיבות המחלקות השונות. הינכם מוזמנים לשלוח מקרים אלה לפי הפורמט הקיים בעמוד "תיקיות לימוד" (ראו רשימה בתכלת מימין לעמוד הבית): כל מחלקה תקבל בעתיד "עמוד בית" בו תוכל להציג מקרים מעניינים, וכל המרבה הרי זה משובח.

הודעות חשובות יישלחו בדואר אלקטרוני לכל מי שרשום בהר"י. רדיולוגים שאינן רשומים בהר"י ורוצים לקבל דואר על פעילויות האיגוד יכולים להירשם לאתר האיגוד (בעמוד הבית, "הרשמה לאתר האיגוד" בעמודה התכלת מימין).

כל המכתבים, ידיעות, הודעות וכד' יפורסמו באתר האיגוד, לכן אני ממליץ להיכנס לאתר פעם בשבוע ולהתעדכן. כתובת אתר איגוד הרדיולוגים הישראלי הינה:
http://www.israel-radiology.org.il /
מומלץ לשמור את הכתובת ב-Favorites .

הצעות לשיפורים, תוספות הערות והארות יתקבלו בברכה ע"י החתום מטה.

konen_sign
בברכה

 

ד"ר אלי קונן
Eli.konen@sheba.health.gov.il